Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Golota

    aktív tag

    válasz vadászcsiga #87250 üzenetére

    Ezt írtad: "Ha jol irtam a nicked a keresőbe ez nálad éppen fennáll".

    Én azt kértem, mutad meg, hogy melyik az a post, ami szerinted arra utal, hogy én a szakértő szerepében tetszelegnék.

    Majd azt írod: "Pl a mai munkásságod"

    Ehhez egyrészt nem kell a kereső, másrészt a mai "munkásságom" abból áll, hogy megpróbálok lebeszélni valakit, hogy millió közeli órát rendeljen az Ebayról, aminek nem tudja ellenőrizni az eredetét, max utólag. Ezt követően próbálom bizonyítani, hogy nem vagyok hülye, amiért nem bízok ilyen esetben sem az Ebayben, sem a Paypalban, mert nem nyújtanak megfelelő garanciát. Nem éreztettem, hogy Rolex szakértő lennék, de azt fenntartom, hogy a munkámból (is) kifolyólag valószínűleg nagyobb rálátásom van az e-commerce rendszerek működésére, mint azoknak, akik szerint ez teljesen fasza, biztonságos megoldás. Ennek semmi köze az óramesterséghez. A józan észhez annál több.

    Ezt követően ezt írod: "Na de félre a tréfát, én úgy értelmeztem Misinek azért írod ezt mert rá gondoltál mint pár hónapos nick"

    Nem, csak el kellett volna olvasnod. Misi nickje utal az életkorára, másrészt meg némileg lekezelően azt írja, hogy a sarki fűszeresnél hallom ezt a sok baromságot, amit leírok.

    Összefoglalnám: mindegyik postodban ellentmondasz a korábbinak és semmilyen konkrét érvet nem tudtál felhozni. Ez meg a te mai munkásságod.

Új hozzászólás Aktív témák