Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz kovsol #254037 üzenetére

    Gyakran használom a metró végállomásokat és az M4-et is, ahol eleve robot vezérel mindent és elég pontosan érkeznek/indulnak, mert a sebességet is ehhez lövi be. Elég tapasztalt vagyok abban, hogy amikor kijövök a KEG Sörművházból, akkor pontosan mennyi idő odaérni a Gellért téri peronra... :DDD

    #254038 bigmasterg: Magyarországon élek és minden híreszteléssel ellentétben a BKK (legalábbis kötött pályán) elég pontos. :) Aki nem hiszi, menjen el Olaszországba összehasonlító méréseket végezni! :D Amúgy kvarcból tetszene a Casio EFV-100D, de főleg a zafír hiánya és a telibe polírozott tok nem tetszik (a szíj sem, aminek a középső szemei polírozottak, én ettől hülyét kapok, de ez legalább cserélhető). S107D: Tok nem tetszik. S108D: Tok nem tetszik és még integrált szíjas is (azt csak akkor viselném el ha jó a szíj).

    Citizenek között is nagyon nehezemre esik nekem tetsző design találni. A Tsuyosa amúgy már nem rossz, de a küklopszot feleslegesnek érzem, de ugye ez meg nem kvarc.

    Amúgy nagy szívszerelmem a Seiko SNXS79 számlapja, gyönyörű sunburst, rajta azokkal a nagy rakott, búvár stílusú szögletes (!) indexekkel, de a tokját gyűlölöm. A szellemi utód SRPE51K1 a gömbölyő indexek miatt nem tetszik. Amúgy van egy maréknyi Seiko 5 még amik tetszenek, de ezzel nem a "kell egy kvarc is" igényt elégítem ki. Így már talán érthető, hogy a nem létező órát nehéz birtokolni, ezért nem vettem még meg. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák