Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boba6

    aktív tag

    válasz boba6 #2458 üzenetére

    végül csak "igazi" órát vettem :B
    Seiko SKX007K2 automata lett :C
    Caliber: 7S26, Jubilee SS szíjas, 200m-es búvár, Hardlex kristály
    38000-ért szerintem jó vétel volt
    ez egy klasszikus, nem igazán fog kimenni a divatból, javítható is
    valszeg kap majd egy kaucsuk vagy szilikon narancssárga szíjat,ha a fémmel nem tudok megbarátkozni (eddig még nem volt fémszíjasom)

    ... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

  • keeper

    csendes tag

    válasz boba6 #2458 üzenetére

    boba6
    oroknaptaras kell (titanium)
    ehhez mit szolsz:

    http://www.youtube.com/watch?v=8Ppc8FsDzgs

    vadi zsir 1 orat volt a kezemen es mondjuk bagatell 60000ft mit szolsz?
    a vateran van egy 799990.

    gyonyoru,es nagyon megbizhatoak akar ki akarmit mond nem veletlenul adjak 5 ev garival
    nekem van 12 eves titanium citizenem 3 kiskor(nem eco driveos) tokeletes es van egy 4 eves eco drivos is a tengervizet is jol birja.

    Es mindjart kerdeznelek titeket (mivel svajcim csak egyszer volt) regebben csak casio gyerekkoromban es utanna csak titanium citizen(soha semmivel gond csak a casiok kulseje igen ronda tud lenne viszonylag hamar) felek a svajcitol(nehogy olyan legyen mint a nemet japan kocsi,hogy a nemetbe csak a nevet fuzeted meg meg a japan sokkal megbizhatobb es olcsobb. (volt vw meg japan es tudom mirol beszelek).Persze most szigoruan quartz orakrol beszelek automatak vonatkozasaban nem vitatom a svajci megbizhatosagot.Pl ugye a seiko talalta fel az elso quartz orat is.

    Kerdesem omega seamaster diver 300m quartz milyen a belseje es mennyire megbizhato valmint miert csak 2 ev a gari egy kozel fel millas omegara?

Új hozzászólás Aktív témák