Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz Amatőr123456 #221291 üzenetére

    Általában azok az emberek, akik nem keresnek napi 10e forintot sem, nem bérelnek több százezerért üzlethelységet (vagy fizetik a hiteltörlesztőt), nem feltétlen tolnak bele milliókat a felszerelésekbe, eszközöbe, nem költenek egyéb rezsidíjakra 1-200ezret havonta, alkalmazotti bérekre, meg járulékokra még jónéhány százezret, akár egy milliót is.

    Mert ha ezeket mind megteszik, és mégsem keresnek 10ezret se naponta, akkor gyorsan csődbe mennek...

    Nem feltétlen kényelmes fizetni, mint a katonatiszt, de ha nekem elmegy 1-2 napom alkatrészkeresésre, utána szaladgálásra, akkor 1-2 napig nem tudom a saját dolgom csinálni, amivel lehet, hogy több pénzt keresnék, mint amennyivel olcsóbb lesz az alkatrész azzal, hogy én szerzem be az egyiket innen, a másikat onnan, a harmadikat amonnan.

    Most hogy miért egy szerb kóklerhez vitted adagolócserére, azt már inkább meg sem kérdezem. :N Fontos megtalálni azokat a szakembereket, akikben meg tudunk bízni, ez a fontos gondolat az imént már elhangzott pl. Ubulhuntól.

    De két teljesen más szemszögből nézzük ezt a dolgot, ezért sokkal egyszerűbb lesz, ha elengedjük. A Te igazságod, és az én igazságom közös halmaza nagyon kicsi, mert másként tapasztaltuk, és másként állunk hozzá bizonyos dolgokhoz.

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // JLC Master Control 2,1m // Squale 1545 GMT 350e // Rado Captain Cook 42mm 650e // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák