Új hozzászólás Aktív témák

  • Balli

    őstag

    válasz Miamiquake #47583 üzenetére

    Ez a kérdés most betalált :) "Titokban" már két hete birtoklom a lenti képen látható szépséget

    Ezzel a kérdést, meg is válaszoltam :) Bár hozzáteszem, hogy a 42mm-es változat még nem volt rajtam... de kicsit aránytalannak tűnik nekem. Olyan mintha a normál változatot túlfújták volna, mint egy lufit, éppen egy fújással azelőtt, mielőtt kidurranna. A narancssárga szín a mutatóján, illetve az Explorer II feliratban tetszik a fehér hátlapon. A régiben a piros mutató lehetne egy picit vastagabb, hogy valamivel hangsúlyosabb legyen, és ne csak a nagy háromszög a végén (majdnem olyan vékony, mint a másodpercmutató). A zsanérzár szörnyű, nem biztonsági záras, azaz ha úgy mozgatom a csuklómat, akkor egyszerűen kinyílik.. ezt nem tudom hova tenni ebben az árkategóriában főleg érthetetlen, most úgy tűnik lesz lehetőségem, az újabb biztonsági zsanérzárra lecserélni ezt, amiket az 1999-2000-es években kezdtek bevezetni (az enyém 1996-os). Mindent egybevéve nagyon rendben van. Kicsi a csuklóm, a méret passzol, azzal nincs gond. De a lényeg, maga a tudat, hogy milyen remekmű ketyeg a belsejében... tényleg nem is hiszem el, de két hete állítottam be és nulla másodperc, azaz szemmel mérhetetlen az eltérés azóta.. úgy tűnik, hogy egymásra találtunk, remekül idomul a mozgáskultúrámhoz eddig legalább is :) Viszont amit észrevettem, hogy néha amikor a másodperc mutató a nullához ér, akkor a percmutató a percet jelölő csíkon kicsit túlszalad, valamikor meg pont rámutat, mint azt ahogyan be is állítottam eredetileg... ez miért van?

    [ Szerkesztve ]

    Athens 2004

Új hozzászólás Aktív témák