Új hozzászólás Aktív témák

  • valamokka

    újonc

    válasz Ra3 #40074 üzenetére

    Az szép, ami a Festináddal történt :(
    Nekem eddig Szegeden volt szerencsém egy olyan óráshoz, akihez elvittem apám óráját, mert lemerült benne az elme meg nagyon karcos lett az üvege, a szíja is rossz állapotban volt. Na gondoltam akkor titokban elcsórom, és megcsináltatom neki.
    Csinálja a pasas, kérdezi mennyire vastag apám csuklója. Mondom eléggé. Akkor rak rá XL-es szíjat. Rendben, akkor még azt sem tudtam, hogy van ilyen lehetőség.Otthon megnézem, azt hittem agyam eldobom.18-as fültávolságra rárakott egy 20as szíjat, mert gondolom csak abból volt XL-es hosszúságú. De annyira ordenáré módon csípett le mindkét oldalon a szíj és tok csatlakozásánál a szíjból, hogy a végén kb 16-os lett belőle, tehát mindkét oldalon kilátszik a stift. Gyönyörű lett, mondhatom :D
    Mert az egy dolog, hogy én ebbe a Seiko 5-be belefaragtam egy 20as szíjat, mert a Seiko aljas módon 19-es fültávolságúra csinálta :D, de egyrészt zsilettpengével fél milliméterenként csináltam, tehát alulról-felülről nem lehet észrevenni, másrészt meg ez az én saját döntésem volt. Ha másnak csinálom, megkérdezem, hogy jó lesz-e így...

Új hozzászólás Aktív témák