Új hozzászólás Aktív témák

  • Amatőr123456

    csendes tag

    válasz szaszyka #229170 üzenetére

    Bár sokat használom a Jófogást, de órát ritkán veszek, mert hű vagyok a meglévőhöz, ezért ezt az eladót nem ismerem. Melyiket nézted ki. Tavasszal egy 2 hónapos garanciális Citizen Promaster Eco-drive-ot vettem 1/3 áron. Postázták és utána utaltam az árát. Így semmi rizikó nem volt.Ha tudod vedd meg így (gondolom nem sokan vállalják, én sem mennék bele, de van aki igen :) ). Én soha nem utalok előre, csak személyesen kp., és lehetőleg magyar garival. Nem szeretem a zsákbamacskát. Mivel sokat utazok a személyes átvétel legtöbbször nem probléma. Több csalóval volt már dolgom, aki előre utalást erőltette, majd mikor azt írtam megyek az óráért gyakran eltűnt a hirdetés. Az ár rendszerint kedvező volt pl. boltban 48 eFt, de 25 eFt-ért hirdette a Citizent. "Profiktól" ritkán veszek, mert az árakat kitartják (tisztelet a kivételnek) rendszerint az egyéni eladóktól jobb áron lehet. Pl. Egy gyűjtő Mako 3-at hirdetett tavasszal 7 hónaposan 90eFt volt a számláján, és 72 eFt-ért hirdette. Ami első ránézésre reális is lehetne, viszont egy plázában akkor 71eFt-ért vehettem volna újat, számlával, ahhoz képest meg már sok volt egy "használt". Végül 1 hónap múlva kaptam egy újszerűt 10 hónaposan, aminek a szíja enyhén karcos 10/8-9,az üveg-tok karcmentes 10/10 volt. Ez is mutatja, hogy az ár igen csak relatív.

Új hozzászólás Aktív témák