Aktív témák

  • bélanéni

    őstag

    Egy haver vásárolt a [L]http://www.karmacom.hu/[/L] oldalról egy KISS lejátszót (DP-450). Nagyon király meg minden, gondoltam megnézem, tényleg csak 59.900-be kerül-e a cucc, mert karácsonykor még 80e volt. Tényleg annyi, de nem is ez a lényeg. Megláttam alatta egy másik (számomra ismeretlen gyártótól származó) lejátszót, konkrétan a STRONG SRT1000-esre gondolok.
    Megnéztem milyen lejátszó ez, kíváncsi voltam 16.900-ért mit tudtak belepréselni.
    ''Kicsit'' megdöbbentem:

    azonkívül hogy a szokásos mindenféle CD/RW és DVD/RW lemezeket is lejátszik (természetesen a gyári lemezek mellett), van benne HDCD dekóder, ami mellesleg 100e forintos és felette lévő CD-k sajátja szokott lenni. (Az ilyen kódolású audio CD-k állítólag sokkal jobban szólnak hagyományosokhoz képest). Lejátsza a DVD-Audio formátumot (szintén a 100e környéki DVD-khez szokott járni), 10bites video dekódolás, 96Khz/24bit audio kimenetek számomra nem teljesen világosak de jól hangzik :) . Beépített AC3 dekóder, és ha ez még nem lenne elég Komponens és Progressive Scan video kimenetek a professzionális képmegjelenítőkhöz. ([L]http://www.sat.hu/download/strong/SRT1000%20DVD.pdf[/L])

    hát nem tudom, ez naggggyon gyanús :)) :DDD :t

    lehet hogy mindez igaz, csak kérdés, hogy mennyire megbízhatóan olvassa azt a sokféle lemezt. :F

    ha valakinek van tapasztalata, írja mán le, milyen a cucc.
    vagy valaki vegyen egyet, és írja meg a véleményét. :)

    (a házhozszállítás ingyenes csak + 1000 ftot kell fizetni a postásnak, mondjuk azt nem tudom miér!!! ez nem kamu, haver mondta hogy 61.000-be került a KISS!)

    [Szerkesztve]

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

  • bélanéni

    őstag

    huh... látom nem sokan ismerik :(

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

  • vicces

    addikt

    válasz bélanéni #1 üzenetére

    én nem izgulnék amiatt, hogy esetleg nem olvas egy-két lemezt. szerintem ez már nem probléma. szinte minden gagyi lejátszó le tud játszani +/-; r/rw lemezeket.
    szoval érted :)

    :)

  • bélanéni

    őstag

    válasz vicces #3 üzenetére

    pl. az én 19.000 ft-os Dimarson lejátszóm nem játsza az Audio lemezeket, se az eredetit, se a másoltat. pontosabban minden harmadikat olvassa. ilyenekre gondoltam. bár az nem túl nagy probléma, úgysem azt használom cdlejátszásra.

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Aktív témák