Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    válasz Cucuska2 #276 üzenetére

    Remélem igazad lesz, jó lenne a végletekig elvinni a kicsikét, hogy a lehető legjátsszhatóbb szintre hozzuk majd a játékokat, ha tényleg megy majd folyamatosan az FSR és még picike OC is bejáttszana az dobhat valamicskét a várható teljesítményen. :K

    A "brutál húzás"-t a folyamatos FSR-re értettem nem arra hogy a turbót lelövik, bocs ha kicsit össezfolyt volna az egész. :B

    Meg tudlak érteni bár az én laposom mentes az ilyen szarságoktól, a haverok laptopjai majd' őrületbe kergettek az egésznapos gamepartik alatt és nem csak engem, őket magukat is. Végül magam cipeltem keresztül pár országon magyarig az egyiket, ahol szakihoz vittem hogy megoldjuk.

    Egyébként ami az ultrabookokat illeti, arra amiről beszélsz igenis van megoldás.
    Két lehetőség van:
    1. Elviszed egy szakihoz aki megkeni komolyabb anyaggal (folyékony fém, vékony szarokon már csak ez segít) és utána menni fog telejes órajelen nem fog mászkálni game alatt, mert nem melegszik túl.
    2. win alól kilövöd a proci turbót 99%-ra állítással, ez is telejsen megoldja a dolgot. :)

    Az undervolt már nem megy inteles gépek esetén 10.gentől mert tiltva van.
    Ami a ryzeneket illeti jellemzően ott is gebasz van a ryzen masterrel, kevesebbszer sikerül mint igen. :(

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák