Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz ollie #1998 üzenetére

    A Steam-en fent levőket szerintem egyiket sem... Bár ízlés dolga, nekem már a C&C3 is csalódás volt, a későbbiekről már szót sem érdemes ejteni. Szerintem. Maximum ha a történetet végig akarja nézni az ember, akkor érdemes beszerezni őket.

  • kovsol

    titán

    válasz ollie #1998 üzenetére

    én RA3 -t anno azért vettem meg, mert lehet coopban is tolni a kampányt, amúgy ha ez nem lenne bent kb nulla értéke lenne számomra, c&c3 single részéről több barátom is jókat mondott pedig, én azért szemezek vele
    bár Starcraft2 és Warctaft3 után nekem mindegyik viccnek tűnik kicsit, mert olyan alap dolgok nincsenek bent, mint hogy armor és sebzés fejlesztések, egyéb extra tulajdonságok fejlesztése az egységekhez

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

  • cskamacska

    addikt

    válasz ollie #1998 üzenetére

    Tiberium Wars-t mindenképp. :R
    Bár a fanok*(lulz), szentségtörésként tekintenek mindenre ami nem Tiberium Dawn/Sun és Red Alert/2 :U , azért ez _erős_ túlzás, a CnC 3 magában is egy jó stratégia, ami továbbviszi a hagyományokat, de mint hogy van benne KANE, így hangulatban ugyan olyan verhetetlen. :D Nem mellesleg elég sok MOD van hozzá, többek között egy olyan, ami több egységet visszahoz a Tiberian Sun-ból, és egyes fan*-ok így tekintik teljesnek, igazi folytatásnak a Tiberium Wars-t.
    A Kane's Wrath már nem egy túl nagy előrelépés, de egy szolid küldetéslemez, ami továbbviszi a sztorit, és új egységeket ad, állítólag kicsit bugos, de szerintem tűrhető, és illik a sorozatba, ajánlom.

    A Red Alert 3 körítésében egész jópofa, de cserébe a játékmenet gyengébb, az elborult egységek és felhasználási módjuk jobban eltér az előd CnC játékoktól, mint a Tiberium Wars legrosszabb pillanataiban. Az Uprising megint egy jó-közepes single küldetéslemez a RA3-hoz, ha az alap bejön, akkor kár kihagyni.

    Úgy általában érdemes őket kiegészítővel venni, nem hoznak világmegváltást, de folytatásai az alapjátéknak, hosszabbá és tartalmasabbá téve azt.

    Tiberian Twilight-tól viszont óva intenék mindenkit(hátha nem hallottátok még százszor :D ), na az tényleg szakít mindennel ami jellemezte a CnC klón stratégiákat, egy teljesen más játék. De nem is ez a legnagyobb baja, hanem hogy maga a játék rossz. :( Egy alapvetően multi játékmódot kényszerítettek a single kampányba is, a történet gyenge és zavaros, az egyjátékos módhoz is kell, hogy az ember több tíz órát multizzon, mert csak akkor válnak elérhetővé a jobb egységek single playerben is(!!!), emiatt a szint szerinti lépegetés miatt viszont multiban jelentős előnye van annak aki már régebb óta játszik, a noob-okat rendszerint jól elp@csázzák, bármennyire is profik egyébként. ;] Egyébként pedig folyamatos online kapcsolat kell hozzá(megirigyelték Ubisoft-tól), és ha csak pillanatra is elveszti a kapcsolatot a szerverrel a játék single játékmódban, lehet is újratölteni egy mentésből, mert nem enged továbbhaladni.. :U

    Én speciel nagyon örülök, hogy végre rátehettem a mancsom a CnC3 csomagra, erre vártam egy ideje. :R

    Még annak az árán is hogy kicsit megfeszítettem a hó végi költségvetést is, mert nem készültem különösebben erre a karácsonyi játékomlásra. :B Pedig Tiberium Wars+Kane's Wrath+Crysis Maximum Edition+Dragon Age Ultimate+Indie Fright Pack+GRAW2 egy tízesért annyira nem rossz biznic. :K

    *nosztagia

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák