Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz zseko #90989 üzenetére

    Ami rosszabb,hogy az extra keyshopokban sincs semmi,nem csak itt.Mintha csak most karácsonyra beállt volna minden oszt' jóvan'.Pedig jó lenne venni ezt-azt.Sőt a shopokban nem is láttam extra sale-t se nagyon,vagyis karácsony előtt 1 héttel is ezeket az árakat láttam.
    Lökdösöm a kártyapénzt ide-oda a virti zsebemben,lenne még keret valamit venni...de nem tudom,mit kéne.Új cod megvan,a BF1 marad olcsó is,és nem is tetszik,még van is 8 órám az Origines előfizumon,vettem egy Bioshock Infinite-t és egy Killing Floor 2-t,azt is keyshopban,mert a steam nudli...de ennyi.
    Pedig most kéne a jövő évre bezsákolni,nem jön semmi,ami érdekelne,sokáig,sale se lesz sokáig.Passz,mit kéne tenni.
    A rainbow six:siege tetszene,de amikor megláttam,hogy 1 éves gémként akciósan is 20euro,de shopban is 17,és mellé a most kijött year 2 pass 26,és az se olcsóbb shopban,el is ment a kedvem.Ér a gém 10et,méltányosságból az sp megint 10et,mégiscsak egy korszerűtlen 1 éves gém.Ahhoz azért túl egysíkú,mégha tetszik is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák