Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Alg #5431 üzenetére

    A 2 gate-et még csak-csak, bár, ha kifejezettem zea rush-ra megy a dolog, és beletol a képerdba 6-7 zelát az 5 percben, azzal tényleg nem soat tudsz tenni. A rócsok még nem nagyon jönnek le kellő számabn, vagy ha fast rócsot csinálsz, akkor a gazdaságod sínyli meg. Ha leraksz 2-3 clawert, akkor megint agyonverted a gazdaságot, és amire kivédekezed a zela rust, már jön is a 5-6 stalker, ugyanennyi zelával, és megint szopón vagy. A reaktoros marin rusht egy jó derítéssel lehet fogni, csak sok gáz kell a gannelingeknek. Sokszor nincs idő kiszedni, mert ezek is betoppannak az 5 percnél.

    Én nem csak a P-nél maradok le a gazdasággal, hanem a T-nél is. Bár a korai incom tényleg a Pnél a legjobb. De erről asszem már egyszr írtam, igaz akkor le lettem szólva, hogy mekkora hülyeséget írok. Pedig nem :) Nekem az a taktikám, lent alsó ligában, hogy rócsokkal és 2 clawerrel kivédekezni 12 perceig, amikor is beér az ellenfél bázisára az első 5-6 muta1-es fegyver skill-el. Ha mázlim van, és nem rakta tele turrettel, meg cannonnal a maint, akkor lehet, hogy tudok annyit harassolni, hogy legyen esélyem. Persze ez T ellen már nem nagyon megy, mert lehoz 2 mule-t, és máris 1200-on van a termesése :(

    Üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök. Ingatlan adás-vétel vevő oldali támogatása. Mérnök tanácsadás, felújításhoz, átépítéshez. Excel feladatok megoldása. Lézergravírozás.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés