Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    Lol.

    Scarab station. ZvP-ben. Overlordal átérek, látom, hogy alig van pár parsztaj, aki golgozik, sehol a pilon, geatvay. No, mondom ez így nem lesz jó, cancel a gázra, clowereket lerakom, 6 zergling elő, quine lasasan jön. Még nem nagyon lettem kész, jön hátulról a 2 zea. lehozom a köv adag linget, elkezdem szedni a gázt a rócsokhoz. kinyírja a qveent, de megölöm a clowerrel a 3 zeát is. megyek a proxy pilonra. Lehön a 4. zealot is, de már a 6 ling ellen nincs esélye. Kiszedem a geaway-t lejön az első 4 rócs. Counter. Nézem a bázisát, ott vigyorog egy core. Semmi geatway??? WTF? beérek, szétszedem kilóra a nexust, meg a próbokat. De egy prób meglógott, és kirakott egy nexust az aranyra. Lingek utánnak, elkezdem püfölni, errre meg beírja, hogy "NOOB YOU". Fasza mondom. Válasz: "Lol. Please leave".

    Jah, azért biztos ami biztos kiraktam az expet, meg hiztam a hive-ot, csak hogy gyakoroljam.

    Üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök. Ingatlan adás-vétel vevő oldali támogatása. Mérnök tanácsadás, felújításhoz, átépítéshez. Excel feladatok megoldása. Lézergravírozás.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés