Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    Ma megnéztem az új részt, és ez már nem mondható Star Wars-nak. Amint a nyikhaj új keresztkardos Sithnövendék felbukkan az arcával, számomra az egész olyanná válik, mint egy ócska rajongói film. Egy Sithnek félelmetesnek kell lenni, olyat várnék el a filmben, akin látszik hogy legyőzhetetlen, ennek ellenére képesek voltak egy hülyegyerek karaktert bele rakni gonoszként a filmbe, vicc. Egyébként szerintem a Disney nem lehet tisztában az Star Wars univerzum, vagyis a Jedik és Sithek működésével.

    Olyan nem létezik a Star Wars-ban, hogy egy Sith az erővel bánni tudó foglyát egyedül hagyja őrökkel, hogy majd azok elméjét irányítva simán kiszabaduljon. Számomra ez a része a filmnek egy óriási csalódás, és lejáratta magát a szememben az egész Disney, mert merem kijelenteni, hogy sok rajongó többet tud a Star Wars világ működéséről mint ők.

    Egyébként a történet ahogy többen is írták egy nagy ötlettelen trágya kupac. Gyakorlatilag átkopizták a 4, 5, 6 rész történetét 80%-ban, és megint droidok után megy a keresés, aztán meg egy új halálcsillag pajzs kiiktatás a cél és megsemmisítés. Azért illet volna ennél egyedibb történet, mint hogy az eddigieket ismételjék újra.

    Egyébként nem is értem hogy tudják sok blogokban, meg netes elemzők ezt a filmet dicsérni orrba-szájba.

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

  • Livius

    őstag

    válasz Gergő_ #876 üzenetére

    Abból kiindulva, hogy évente lesz majd új rész, itt az összes bőrlehúzás lesz, szuper látványos effektekkel, de semmi tartalommal.

    Luke meg persze hogy nyikhaj gyerek volt, de a "gyengébbik" jó oldalnak az passzol általában, a sötét oldalon ez a zöldfülű stílus nagyon leértékeli a filmet számomra.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák