Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz sasa311 #504 üzenetére

    A csetet saját izléseg szerint alakíthatod, az egy dolog, hogy 3soros defaultban! :K
    Én beállítottam sok sorosra simán olvasható, mellesleg vannak channelek és még biztosan vannak dolgok miket nem néztem meg...

    Hát nem tudom, azért itt sokat számít szerintem hogy ki mennyire van tisztában a star trek filmekkel, én pl alig birtam ülni, mikor megláttam, hogy a özönlenek a borgok és próbálnak asszimilálni, bár az valóban nem tetszett, hogy nem jelentettek igazi veszélyt rám nézve (nem úgy mint a TNG-ben) Nekem eddig nagyon bejön a game, nem volt olyan pont amire azt mondtam, hogy nem tetszik. Pl mikor csapatban nekimentünk az Orioni korvetteknek és csillaghajóknak, az nagyon élvezetes volt, főként, hogy mindegyikük csendben volt, gondoltam akkor én leszek a zászlóshajó és dirigáltam nekik, de a legnagyobb poén az volt, hogy szót fogadtak! :DDD

    A legnagyobb kiábrándulást nekem azok a kis laggok okozták amik miatt ha letranszportáltam egy bolygóra akkor egy darabig a csillaghajóm avatarával mászkáltam a planétán, humanoidok között ez a jelenség sajnos érvényes volt visszafelé is: Dyingsoul kapitány ott volt az ürben és a csillagok között sétált :DDD

    Megjegyzem, sztem az irányitást is eltalálták nagyjából, azért egy ilyen csillaghajó nem fordul olyan fürgén... Mellesleg azt is meg kell jegyeznem, hogy nemhiába vannak a bónuszok, amikkel javíthatunk tulajdonképpen a hajó minden egyes tulajdonságán a pajzsoktól a meghajtásig mindenen. Nekem tetszik az irányítás és szerintem igenis teljesen 3D-s mind a közlekedés, mind a harci helyzet!

    Szerk: dátum szerint nem tudja vki meddig van még béta?

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák