Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Szőrös  #1848 üzenetére

    Nekem sincs bajom azzal, ha nem demokrácia a dolog, viszont én döntök, hogy akarok-e csatlakozni, ha bevállalom akkor nyilván teszem a dolgomat. A fő problémám a vezetőséggel van, akik mindegy, hogy mennyire jó fejek és értenek-e az irányításhoz. Egy ekkora tömörülésnél esélytelen, hogy ismerjék a beosztottaikat, ők sima gyalogok csak, akár egy betanított munkás a gyárban míg a főnök a vezér, egy félisten. Munkahelyem meg már van elég az az egy is. Ezért írtam, hogy a baráti társaságot kedvelem. Számomra ez egy játék és így is fogom fel.
    A másik része amit szeretek a kis társaságban és ez teljesen egyéni hülyeség az az "újdonság varázsa". Amikor közösen összerakunk pl.: egy Idris-t bejárjuk és megcsodáljuk minden porcikáját majd kalandozunk vele, védjük minden lehetséges módon az számomra rendelkezik egy varázzsal, míg egy nagy cégnél (persze ha már van hozzá rangod és megbíznak benned) á ott a garázsban egy tucat darab vigyél el egyet. Valahogy az utóbbi engem nem motivál, hiába hatékonyabb.

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák