Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz mrfire #17492 üzenetére

    Ki kell ábrándítsalak, nem vettél te támogatóként semmit. :(
    Te a játékhoz való hozzáférésért, egész pontosan egy accountért fizettél.
    Viszont mindezt a játék kiadása előtt tetted, vagy az alapárnál nagyobb összeggel támogattad őket, aminek fejében ők kedveskedtek neked, lehetőséget kaptál, hogy kipróbálj a játékban rögtön a kezdetektől egy 890-et.
    Az, hogy te fél évig nem éltél a lehetőséggel, miközben ők ezt folyamatosan fenntartották neked, az már nem az ő hibájuk. Boltba sem mész vissza reklamálni, hogy de te rendeltél a neten fél liter tejet fél évvel ezelőttre, de csak most tudtál jönni érte, adjanak egy frisset azonnal.
    A játék stabilitása a többszázezer felhasználóra nézve meg sokkal fontosabb, mint a te egyéni érdeked, ami ráadásul alaptalan, hiszen nem várhatod el, hogy a játék a későbbiekben ne változzon ahhoz képeset, ami egy kezdeti pre-alfa fázisban volt. És az, amiért fizettél,( tehát a játékhoz való hozzáférés egy accounton keresztül), az nem változott.
    Ez olyan, mintha azért sírnál, hogy a hajód kisebb lett, nagyobb lett, lassabb lett, vagy akármi, és te eredetileg nem így tervezted. Szerintem te is érzed, hogy az általad vázolt eset erősen a komolytalan kategóriába tartozik.
    És mint írtam, más játékoknál egy ladder reset teljesen természetes tud lenni, és pont a fizetőseket érinti elsősorban, értük van főleg.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák