Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz EmThor #926 üzenetére

    A kondi miatt ne izgulj! :)
    Számolj be róla, mennyire vált be, kíváncsi vagyok rá! Előtte milyen hangkártyád volt?

    Nálam nemcsak a SetPoint-al volt baj: hiába állítottam kimenetre a FlexiJack-et, újraindítás után csak látszólag tartotta meg ezt a beállítást, szólni nem szólt.
    A kimenet újbóli beállítása után működött persze, de akkor is csak Audio Creation módban küldött folyamatosan jelet a coax kábelen, a többi módban úgy nézett ki a dolog, hogy pl. szól a zene, vége a számnak, ''No Digital Data'' felirat a Z-5500 kijelzőjén, kis pukkanás, Stereo, s kezdődik a következő. Ez a fajta kis ''pukk'' akkor is nagyon zavaró, mikor mondjuk a böngésző kis fél másodperces hangjait kell lejátszani...
    Ami még fontos lenne: nem találtam Heavy Metal Equalizer-t a beállítások között, a módok közötti folyamatos váltás is kényelmetlen. A telepítőkészletben nem találtam meg a DVD Audio lejátszót sem.

    Mindezek mellett a Z-5500-on totálisan ugyanazt a hangminőséget produkálta, amit az Audigy 2 esetén megszoktam, csak jóval drágábban.

    Visszatettem a jól bevált hangkártyám, minden a megszokott módon visszakerült a helyére, kapásból megtalálok mindent: jobban örülök neki, mint újkorában! :)

    A félreértések elkerülése végett: annak ellenére, hogy software-sen még bőven látok csiszolnivalót rajt, nem mondom, hogy rossz az X-Fi, csak azt, hogy egyszerűen nem nekem találták ki. :B Audigy 2 ZS rúlz! :D

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák