Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Winne #9532 üzenetére

    Persze, hogy volt hozzá szerencsém, különben nem törnék felette pálcát. :)
    A Prodigy HD2-n is elméletileg gond nélkül kimegy az összes film kódolt hangja, ahogy minden PCM képes kimeneten kimegy. Nem próbáltam ,de szabvány szeirnt ki kell, hogy menjen. Fejhallgató erősítője egyértelműen jobb mint egy Elite Pro-jé.
    Keresd meg Dave-et, Ő szerintem mindent tud a kártyáról, elég sokáig használta, de Baluka is sokáig használta, Fizik-nek pont múltkor javítottam meg. Nem olyan nehéz találni olyat, akinek van. :N
    Picit már drága lett a Prodigy, ha találsz Xfi HD USB-t az se rossz választás például ennyiért már.
    Vagy Egy Xonar DS és mögé egy erősítő (egy presenter, egy cmoy, egy canamp másolat, akármi..., de bkercso-nak most van egy USB-s DAC+erősítő kombója, azt is érdemes megnézni például), így nagyjából mindent tud a rendszer, hangkártyát meg ráérsz cserélni akkor jóval komolyabbra (külső DAC-ra) ha már a fejhallgatót is komolyabbra cserélted.

    Nem tudom, hogy milyen minőségű cuccba szeretnéd kivinni a digitális jelet, de az alaplapi digitális kimenete akármi mellett használható marad továbbra is akár.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák