Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz ígyvanferi #33307 üzenetére

    :K A hétvégén fejeztem be én is, el is olvastam a triviát az IMDb-n, volt egy-két érdekesség:

    - Az HBO 2013-ban passzolta a sorozatot, aztán mégis meggondolták magukat.
    - Eredetileg James Gandolfini lett volna az ügyvéd (Stone), csak szegény 1 hónappal később elhunyt, ezért Robert De Niro jött volna a helyére, csak közben ő sem ért rá, más forgatás miatt, így kapta a szerepet John Turturro.

    Akármennyire is kedveltem Gandolfinit, szerintem jobb így, hogy Turturro kapta szerepet. De Niro meg pláne furcsa lett volna.

    Na meg további érdekesség, hogy a Trevort játszó srác (J.D. Williams) és Freddy (Michael Kenneth Williams) játszottak a The Wire-ben (Drót), ráadásul Willams a Boardwalk Empire-ben együtt játszott a lány mostohaapját alakító Paul Sparks-szal.

    További "cameo" a negyedik, "Art of War" című részből: Aida Turturro (aki egyébként az itt ügyvédet alakító John Turturro húga) és Max Casella pedig együtt szerepeltek a The Sopranos (Maffiózók) című sorozatban, amiben persze a már említett James Gandolfini játszotta annak idején a főszerepet.

    Nekem (is), mint a fentebb említett sorozatok (volt) nézőjének, tök jó volt ismerős arcokat látni. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák