Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kergeboci

    tag

    válasz Dr.Zoo #7912 üzenetére

    Bitang! :)

    Bár én két évvel ezelőtti főzetet kóstoltam, amit akkor még nem fémjelzett a "Legenda" főzde neve, csak az Olaszházi.

    Beálltunk a sorba, előttünk sokan kérték. Senki nem ismerte, de ez volt kint a második legerősebb sör, és mindenki kérdezte, miféle, hogy isszák. Majd csak azt láttuk, hogy mindenki a fejét rázza, és mutatja, hogy csak egy picit, pohárkával.
    Na a mi emberünk ezt a szót, hogy pohár, nem ismeri, így ő volt az egyetlen aki korsóval kért (magának is, meg nekünk is). A mai napig nem emlékszik, hogyan jutott haza :D

    Az én részemről amire emlékszem: érdekes csokis imperial stout, édes, gyümölcsös, már-már boros fanyarsággal, épp csak finoman ütlegelő alkoholos mellék zöngével. És még én is, a 110 kilómmal beszédültem miután felkeltem az asztal mellől :)
    Nem mondom, hogy a legjobb amit e kategóriából ittam, sőt, amolyan pincekatyvasz jellege volt. De minden esetre, egy élmény sör, kár lett volna kihagyni.

    [ Szerkesztve ]

    Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

Új hozzászólás Aktív témák