Új hozzászólás Aktív témák

  • somasz

    addikt

    válasz Dr.Zoo #8387 üzenetére

    1200-ért vettem egyszer az Élesztőben, úgyhogy már ez is jobb...
    Ajándékba lesz, úgyhogy jó az így is (ráadásul Katalinnak, aki úgy általában a sörökért nincsen oda, de bízom a kávés-csokis ízben és az illatában, hátha).

    De ha már ajándékok, eszembe jutott, hogy barátaimnak adnék egy-egy jobbféle sert, az 1000-1500-as kategóriában. Mondanátok párat?

    Egyik barátomnak kéne egy nagyon jó IPA, együtt kezdtük el 1-2 hónapja a kézműves kóstolást és a NoHoplimit és a Távoli Galaxis igencsak bejött nekünk. Valamelyik BrewDog készítményre gondoltam, nem ittunk még tőlük semmit. pl. I Hardcore You?
    Másik barátomnak Prágában nagyon megtetszett a barna sör, azelőtt nem ivott jókat, neki a Pardubický Portert néztem ki.
    Harmadik barátom nem komálja annyira az IPA söröket, neki valami hagyományosabb, de ízes erős sört szeretnék. Valami Bock-ra gondoltam, pl. Rogue Dead Guy Ale?

    Családnak majd bekészítek két Campanie Cervisiát a karácsonyi vacsihoz. Meg még lehet, hogy bekészítek pár IPA-t csak úgy, mert jók :)

    Esetleg beszerzési helyet is ajánlhattok, bár asszem a Csakajósör, Kézműves Csemege és Bohémia Pub lesz belőle...

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák