Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz dantes #230 üzenetére

    A Staropramen ízvilága szinte teljesen a Pilsner Urquellt követi, csak kicsit sűrűbb, maszatosabb, lehet, hogy valakinek ez jön be, de akkor már az eredeti.

    Szóval ''kommersz'' (tehát nem 700 forintos belga) sörökből +1 szavazat a Pilsnerre (overall performance, kristálytiszta érzés, közepesnél bonyolultabb ízvilág), illetve a Carlsbergre (az enyhe virágillata-aromája rám nagyon kellemesen hat :) ).


    Heineken: inkább üdítőital jellege van, vizes, mégsem lágy, nem az igazi.
    Becks: nekem már túl egyszerű sör, kevés ízzel, de el tudom képzelni, hogy valakinek ez bejöhet.
    Arany Fácán: olcsó sörök közül szerintem az egyik legjobb, viszonylag határozott karakterrel, kicsit kesernyés, meglepőnek egyáltalán nem meglepő. Megbízható sör, a sokszor alternatívaként kínált magyar söröket lazán leveri.
    Stella Artois: laza söröcske, nekem nem jön be, de aki kevésbé sörszerető, annak jó kezdés lehet. Igazából elég jellegtelennek tartom.
    Budvar (Budweiser): nem tudom megítélni, nekem jó, komplett, kitalált sörnek tűnik, csak nem jön be valahogy.
    Tuborg: a Stella ellentéte, egyáltalán nem lágy, inkább amolyan szemcsés érzést keltve gurul le a torkodon, én szeretem, de ez a bubis-nembubis ásványvíz kérdéséhez hasonló: nem abszolút értelemben jó, de én szeretem a karakterességét, ahogy dörzsöli a torkomat. Aromáit-illatát tekintve semmi különös.

    Hm, 3 óra múlva vizsga, majd visszatérünk még. :)

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák