Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xedos

    addikt

    válasz #46821632 #946 üzenetére

    Sajnos a DVD író és a winyó hibák minden notit érinthetnek.
    A winyó melegedése szintén. Ha sokat dolgozik, akkor ott melegszik a gép.
    Volt vagy 10db notim - a winyónál egy idő után mindegyik langyos volt.
    A driverek: gyárilag adnak recovery cd-t, vagy a vinyón van a helyreállító.
    Akkor minek letölteni? Ráadásul van automata update is?

  • Jon Mathias

    senior tag

    válasz #46821632 #946 üzenetére

    Hmm nekem semmi bajom nem volt vele 4 évig volt + a wincsi cseréltem (nem volt rossz csak small) ezenkívül semmi.

    AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

  • k.

    őstag

    válasz #46821632 #958 üzenetére

    Konstrukciós hibák mindenhol előfordulnak.Ettől még mindig inkább vennék vaiot mint más márkát.A vékonyitás a vinyónál azért volt mert ha nem vékony az embereknek nem tetszik és nem lehet eladni-szerintem-Azt ha az asztalra leteszik(15 colos ugyhogy sokan oda teszik) senkit nem zavar.

    [ Szerkesztve ]

  • k.

    őstag

    válasz #46821632 #961 üzenetére

    Először is az általad linkelt cikk 2 éves.Magyarul elég régi.Régebben az opelok is rosszabbak voltak tapasztalat a mostani opelunkal semmi baj.Ugyhogy ezt nem tekintem semminek....
    A sony sony dvdt használ.Az enyémbe is az van.Nem tudom ezt honnan vetted de mindegy.Max pár modellükben nem sony van.
    ÉS az hogy a fiatalabb toshibad jobb mnit a sonyd.Már megbocsáss de ez természetes.Az ujabb sonyk is jobbak mint a régebbiek.
    Ugyhogy nem értelek.Az meg hogy a sonyban is az van mint a többiben.Minden notiban az van mint a többiben.....
    Szóval nem mérvadó amiket irtál.Amiket régről irtál már rég nemigaz.Sony dvd-t használok hibátlanok(a lemezekből 2 darab a hibás de sztem a nero cseszte el azokat pedig több mint 100at irtam már(már elképzelhető hogy 300hoz közelit).A notiban lévő iró is sokat irt már-eddig 99%ban sony lemezt irtam vele és nem rontott el semmit.Ugyhogy megbocsáss de elég szépen megvagy cáfolva.

    Nem azt akarom mondani hogy a Sonyk hibátlanok.Frászt mindegyik márkában van hibás darab.De amiket leirtál abbol süt hogy fúúúj sony és csakazért se soony.Ennyi erővel fuuuj toshiba mert ismerösömnek nem volt jó és kész.Sosem vennék toshibát de nem azért mert szarok mert messze nem azok de akkoris abbol is van hibás a sonyból is.De nekem itt a sony ugyhogy én maradok ennél.

  • k.

    őstag

    válasz #46821632 #964 üzenetére

    A szervizre reagálok.Miért hiszi mindenki azt hogy a sonynak köze van ehhez?Semmi köze sincs.Nem forgalmazzák itthon.Ha elromlik akkor az a cég aki behozta viszi külföldre.A sonynak ehhez semmi köze.Ha lenne vaio support-de nincs- akkor nálunk is javitanák.
    Egyébként nem szeretnék veled vitaktozni elfogadtam az érveid szerintem javultak a vaio de minden ember kérdés.Nekem a sonyval eddig csak jó tapasztalatom volt és nemhiszem hogy változna.Mind a szerviz mind a szalonokban korrektek és persze a termékek is nagyon jók.

  • xedos

    addikt

    válasz #46821632 #966 üzenetére

    Nem éri meg neki...
    Az az eladott néhány 1000db -ráadásul sokféle típus...
    Ehez szervízalkatrészt is fent kellene tartani!
    Ezért inkább hivatalossan nincs is itt.
    Ettől függetlenül csinálhatná azt mint az ACER -futárral BRNO-ba a szervízbe...

    Fazekas Laci:
    Kérdezd meg őket: [link]
    Amúgy nem igazán értem, hogy milyen grafikával foglalkozol amihez "komoly" VGA kell?
    Ha CAD rendszerek, akkor oda OPENGL optimalizált VGA kellene -mint az IBM T61p
    Ráadásul manapság már nem fogsz 4:3-as kijelzővel notit kapni!
    Vegyél nagyfelbontásút! DELL és a HP is árul
    HP-COMPAQ 8710p / 8710w
    17.0" WSXGA+ (1680x1050pixel / 16M szín) Brightview WVA TFT kijelzõ
    17.0" WUXGA (1920x1200pixel / 16M szín) Antiglare WVA TFT kijelzõ
    nVIDIA Quadro NVS 320M (PCI-E) 256+256MB TurboCache video (8710p)
    nVIDIA Quadro FX 1600M (PCI-E) 512+256MB TurboCache video (8710w)

    15.4":
    HPQ 8510w (GC112)
    premium business class
    • 15.4"WSXGA+(1680x1050pixel) antiglare • nVIDIA Quadro FX 570M 512MB TC • 3Gopc.
    • Core2-Duo T7500 (2.2GHz/4MB/800) • 2048MB DDR2 • 120GB HDD • DVD+/-RW DLay.
    • Wi-Fi (802.11a/b/g) • Bluetooth • (MgAl) fémház • Microsoft Windows Vista Business
    notebook PC
    • new • 3év nemzetközi HP garancia
    eredeti bruttó ár: 467.868,--

    rendelésre
    • akciós nettó ár: 374.990,-
    akciós bruttó ár: 449.988,--

    HPQ 8510w (GC114)
    premium business class
    • 15.4"WUXGA(1920x1200pixel) antiglare • nVIDIA Quadro FX 570M 512MB TC • 3Gopció
    • Core2-Duo T7700 (2.4GHz/4MB/800) • 2048MB DDR2 • 120GB HDD • DVD+/-RW DLay.
    • Wi-Fi (802.11a/b/g) • Bluetooth • (MgAl) fémház • Microsoft Windows Vista Business
    notebook PC
    • new • 3év nemzetközi HP garancia
    akciós bruttó ár: 515.988,--

    DELL precision 17":
    [link]

    Vagy 15"-ban DELL Latitude 830 Precision M65
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák