Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz rumos14 #3793 üzenetére

    nem is érvelnék amellett sosem, hogy "bezzeg a panoly mekkorákat fejleszt minden generációnál", mert tényleg nem. ezzel együtt tényleg ideje volna villantani valami a sony-nak, már az e-m5 is nagyon népszerű volt, az e-m1-et aztán megint mindenféle camera of the yearnek választották stb. (persze nem ez a fontos, hanem az, hogy mit vesznek, de a drága enthusiast modelleknél meg mégis) a fujinál még látványosabb, hogy pár év alatt meddig szaladtak, az x-t1-ben van szinte mindenből a "leg" jelenleg, például a pd-af + c-af is működni látszik, a keresője tényleg elsőosztályú (borítékolom), a szenzor nagyon jó stb.

    viszont én is abban reménykednék inkább, hogy a nex-6 hamarosan atom vétel lesz. és ugyan lóverseny a piac, azért nagyon oké a váz is.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • MC Pite

    veterán

    válasz rumos14 #3793 üzenetére

    G6 vagy GX7 árban? :) Gondolom utóbbi.
    Látom sokfelé hogy elég nagy a gépek árában a szórás, és nálunk még nem a legdrágább. Ami 1400$, az 1300€, és 1200font volt amit néztem, itthon ~1860$/1360€/1130fontnak megfelelő.
    Mondjuk nem tudom igazából mennyi múlik azon hova lövik be árban, egy elég szűk réteg szerintem aki ezt követi (mint mi).
    Persze aki nyitott szemmel nézegeti az aláírásokat, X-E1et talál X-M1 árban is ;]
    Mondjuk 800 dolcsiért meg áfával vámmal sem rossz, bár gyanús ár egy kicsit.

    szerk: "nincs fényerős alapzoom stabival" - miért, nem elég drága stabi nélkül? ;] És sajna nem csak obikkal szivat (ha nem nézzük a két 3rd party gyártóval való szivatásokat) hanem a húzó(bb) vázai egyes saját üvegeivel is köhögnek. Persze az összes gyártónak megvan a saját keresztje. Igaz, néha mikor egy-egy nagy durranást nagyon várunk -Df- aztán gyen...felemásra sikerül, de legalább drágán... Az azért elég keserű szájízt tud hagyni, mert nem azért lett ilyen mert nem tudták volna normálisan megcsinálni, sőt... Sokáig a sonyn (is) volt a fél szemem (rf like váz, apsc, jó méret), de addig vártam, míg egy szorgos kis csapat beelőzte őket [az igényeim szempontjából, sőt, még túl is teljesítették pár ponton mint amit reméltem, lásd fém/üveg, kezelés].

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html | https://www.strava.com/athletes/99769725

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz rumos14 #3793 üzenetére

    A tapit kijelzőt az 5n hozta, nem az R. :)
    Illetve az N-nek a váza több fémet tartalmaz mint a többi utód.

    Az 5r meg kaphatna egy olyan fw-t, amiben a két tárcsa eltérő funkcionalitással ruházható fel, mondjuk az egyik expó kompenzáció a másik meg a módnak megfelelő szokásos. Ne adj isten szabad funkciót a tárcsához rakni, akinek az a heppje az egyikre az iso-t is tehetné.

    Tényleg a T mivel több mint az R? Már elfelejtettem.

Új hozzászólás Aktív témák