Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moyder

    aktív tag

    válasz andorpapa #37 üzenetére

    még elsem olvastam a hsz-ed de ahogy megláttam a streetlight manifesto nevet!! húh, el nem fofgod hinni de mióta megjelent az elbul fent van az mp3lejáccómon és az szl minden reggel a buszon, ezt nem lehet megunni!

    Ska-P nekem se annyira fekszik!
    Chatch az nagyon jó csak kár hogy megszűnt, az utolsó albumuk sem volt annyira jó, a többi az fasza
    Mad Caddies az nagyon jó nagyon szeretem


    részben egyet értek veled hogy nincs magyar ska, DE vannak kivélelek amit szvzs PASO-nak neveznek, én a pasot még vsak élőben hallottam! Amit a szigeten anyomtak a Gimmeshot-tal az fergeteges volt szerintem igazi ska reggea lüktetéssel! Egyébként a pasoban van egy két profi! Unokatesóm a zeneművészeti egyetemre jár és vmi osztálytárszerűsége a pasoban nyomja és azt mondja nem béna a gyerek!

    Szerintem a komolyabb magyar ska zenekarok ha nevezhetők ska zenekaroknak és sztem igen, azok mögött biztos komoly munka és gyakorlás áll, mert ha te is zenélsz gondolom tudod hogy nem könnyű egy zenekart összehangolni!

    még akartam vmit mondani, de elfelejtettem majd ha eszembe jut leírom!:B

    A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

Új hozzászólás Aktív témák