Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    válasz Freddycom #8 üzenetére

    Nem ez a fő baj szerintem.
    A kereskedés jelenleg meglehetősen használhatatlan.

    1. Nem lehet termékre szűrni, véletlenszerűen hoz fel 32 cuccot.

    2. Iszonyú kereslet van az összetett (több lépcsőben gyártható) cuccokra, azaz amiket nem gyárak hanem shopok termelnek, azaz pl deszka, szög, mérőszalag, dinnye, palánta, stb.

    3. Nem lehet akármeddig feltolni eladásnál az árakat, így a kínálat árszínvonala nem tud alkalmazkodni a kereslethez. Folyamatosan hiány van.

    4. Ha találsz is pont olyan cuccot, amit épp keresel, pusztán szerencse és sebesség (eszköz-, internet-) kérdése, hogy mire odaérsz, már elvitték-e előled, vagy sem. Ha többlépcsősLegtöbbször elvitték.

    Már írtam az ügyfélszolgálatnak (meglehetősen készségesen válaszolnak) (support@simcity-buildit.zendesk.com), azt válaszolták, hogy tudnak a dologról, sőt elvileg dolgoznak is rajta.

    ***
    A Vu cuccokat amúgy akkortól kezdi el dobálni a játék, amikortól meg tudnád építeni a tornyát. Ugyanez van a terület- illetve kapacitásbővítő cuccokkal is (pl. kamera vagy kipufogó).

    Mellesleg Dr. Vu tornyát érdemes szerintem megépíteni, mert katasztrófákkal sokkal gyorsabban lehet kulcsot gyűjteni, mint hajószállítmányokkal.

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Új hozzászólás Aktív témák