Új hozzászólás Aktív témák

  • odani

    tag

    Én végülis megvettem jó három hete, én bizony nem bántam meg. Vannak apró bosszantó hiábi, mint pl.:
    - az MP3 lejátszás néha két szám között megáll, ilyenkor néha elég kétszer megnyomni a gombot a fülhallgató mikrofonján
    - ha a beépített kihangosítóval beszélek, a másik fél mindig panaszkodik, hogy alig hall. Néha fülhallgatós esetben sem értenek.
    - MP3-akat nem lehet csengöhangnak berakni, lehet viszont WAV-et (én 22KHz-es, 16bit-es mono klipeket nyomtam fel, 30-40 másodperceseket, amik 2-3 MB-ot foglalnak egyenként)
    - nem lehet infrán vagy Bluetooth-on a telefonmemória szabad területénél nagyobb méretü fájlt (akármit) átküldeni másik eszközre a memóriakártyáról (ezt igazából nem értem)
    - néha teljesen váratlanul lefagy (hetente 1x)
    - két naponta biztosan kell tölteni
    - nagyon ritkán ha MP3-hallgatás közben hívnak, a vonal bontása után nem szól a zene, a kijelzön pedig megjelenik, hogy valami hiba miatt bezárta az alkalmazást
    - a hozzá adott adatkábellel 50 MB zene (mondjuk egy album) feltöltése a memóriakártyára kb. fél óra (kérdésem: érdemes venni egy kártyaolvasót? Azzal milyen gyors lenne?)

    Más momentán nem jut eszembe, de legalább ilyen hosszan tudnék arról beszélni, hogy milyen istenkirály a készülék!

    A verziója:
    SVN: 10
    Appl SW: 12.2_ 10
    Netröl szedtem már le újabbat, de hiába teszem, amit kell, a szoftverfrissítö program nem érzékeli a telefont, amikor kéne.

    Írjatok!! :))

Új hozzászólás Aktív témák