Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz _Volkovy_ #18 üzenetére

    Az télleg ciki... Addig nemigen tudsz leszokni, ameddig tényleg komoly élvezeti faktor és ahogy látom az elhatározás se nagyon van meg benned. MÉG.

    Viszont, elvileg te most ugye diétázol vagy mifene és próbálsz fogyókúrázni. A saját példámból kiindulva, ez nálam úgy működött, hogy minél több pozitívat tettem magammal (diéta, testépítés, stb.), annál kevésbé akartam destruktív lenni magammal szemben, ami teljesen logikus, hisz az ember nem szívesen vágja haza amit tönkretett. A dohányzásra azért sem szoktam rá szerintem, mert akkoriban még vízilabdáztam és kellett a tüdőkapacitás. :) Manapság olyan 2,5 percet bírom vízalatt, hát kell az nekem, hogy pár szál cigi ezt tönkretegye? :) Arról nem is szólva, hogy a dohányosnak szaga van, sárgák a fogai, a körmei, én meg szörnyen hiú vagyok. =)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz _Volkovy_ #18 üzenetére

    Amíg dohányoztam, én is ezt mondtam magamnak: nem akarok leszokni, mert tetszik mert jó.
    Ez egy nagy sz@r, ez nem igaz. Azért nem szoksz le, mert nem akarsz, mert bemagyarázod magadnak, hogy jó, hogy élvezed, hogy kell neked.
    Elismerem, jó kajálás után egy szál cigi nagyon jó tud lenni, de erre gondolj akkor is, amikor 50 évesen mész a tüdőgondozóba, vagy ha már 2x évesen a gyomorfekélyed lesz, vagy ha a gégecsövedet sav mardossa, és nem tudsz még nyelni sem (legfőképpen ez utóbbi miatt szoktam le).

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák