Új hozzászólás Aktív témák

  • Whynot?

    aktív tag

    nem teljesen passzol a témához, de nem is offtopic igazán. Van nekem egy Audigy hangkarim, kb 2 éve vettem. Egy sima zacskóban volt, még CD-t se adtak hozzá. Hogyan tudnám ezt beazonosítani?

    Az a problémám vele, hogy vettem egy 5.1-es Zalman fejhallgatót, de a szemből jövő hangok nagyon gyengék és távoliak.Oldalt és hátul nagyon jó és pontos. COD-ozni szoktam és a saját lövésem nagyon messzire pukkan tőlem bármelyik EAX beállításban. Érdekes, hogy, ''Miles Fast 2D Positional Audio'' állásban viszonylag jól hallatszik minden, csak nem olyan jól behatárolható a hangforrás helye, mint EAX-ban és szeretném kihasználni az 5.1 lehetőségeit. . Próbáltam már moddolni is a topicban talált ISO-val. Annyit elértem, hogy a speaker settingsben be tudok állítani nagyobb center hangerőt, de a szemben levő hangok nagy része még mindig teljesen elveszik. Van, hogy nem hallom a szemből felém rohanó ember hangját sem meg, a lövéseit meg a pálya végéről hallom.. Vagy pl a bokor zörgése egyáltalán nem hallatszik.
    Amiatt érdekelne a beazonosítás, hogy egyáltalán támogatja-e a kártyám az EAX-ot, vagy csak egy Audigynak látszó tárgy van a gépemben, esetleg a füles hibája az egész. (mert ha a füles ilyen kaki, akkor nem vennék másik hangkarit.)

Új hozzászólás Aktív témák