Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    Hát nem elveszett amit írtam?!... ehj...

    Szal gondoltam így kb fél év után mivel láttam hogy néha él a totyik , benézek...
    Szal a live óta már Audigy-m van 0230-as aranycsatis firewire+gameport...
    Megy vele a softmod, gyönyörűen szól, bár csak az új EAX-ok miatt, amiket alapból pár játék bojkottál is, mint pl a WoW, vagy a Heroes V -- nem sok kedvem van mindig állítgatni...
    Ezenkívül max hangerőn recseg, de 80%on erősíthető majdnem végtelenül... persze külső, normális erősítővel... Játszani mondjuk ezek miatt nem ajánlatos...

    Másik DE

    mivel ugye AU és AU4 között fizikai különbözőség van: nem azonos chip -- vicces dolgok jönnek ki. Például elég sokszor van, hogy a windows beáll, nem lefagy, csak semmi nem indul, mert a proci 100%on dolgozik. Vajon mi hajtja? Az AU. Mert a kedves progi olyan utasítást ad neki számolni, amit a chip nem tud, és néminemű melegedés után a továbbpasszolás mellett dönt, amit utána a proci nyúz kb egy percig... Addig mondjuk kb semmire nem használható a gép, kivéve, ha kilőjük feladatkezelőből az svchost.exe-t, ekkor azonban elszáll a hangunk, újraindithatunk, és jó eséllyel kezdhetjük a mókát előről. Mióta újra a hozzá kapott drájvert használom, ez nem fordult elő. Szóval döntsük el mi a fontos... De szerintem akinek annyira fontos az a pici plusz, vegyen inkább X-Fi extrem music-ot...

Új hozzászólás Aktív témák