Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Sziasztok!

    Lehet nem egészen ide tartozik, de vinyóhoz kötődik.

    Előtte el kell mesélnem egy kis történetet, mert különben nem lesz érthető mit írok. Bocsi. :U
    Vázlatosan:
    -2 db ata samsung 160gb-os vinyó
    -elsőn xp, asszem masterre jumperelve
    -2. tárolás céljából van, jumper pöcök nincs rajta (csak így ment anno)
    -gépbe vettem 1uv csövet és 1 neon-t
    -gépbe betesz, xp nem indul, boot failure
    -neon-ok kivesz (régi állapot visszaáll--elméletileg--) gép nem indul
    -xp újratesz, gép nem indul
    -2. vinyó mobil rackből kivesz, gép indul
    -2. vinyóra jumper rátesz (1, 2, 3. helyen sem ment, csak a 4. ''üres'' helyen), gép megy, vinyó megy, örül a fejnek :)
    -2. vinyó kezd haldokoni, adatkmentés, rackből kivesz
    -2 napja vettem sataII wd-t, jumper nincs rajta (nem is adtak hozzá pöcköt), beköt, gép megy, vinyó megy, xp 1. samuról megy, minden ok
    -mobil rackbe 2. sz. vinyó be, everest látja (hőm-t is nézi) sajátgépben nem látja

    Jumper gond lesz, de már nem tudom hova tegyem azt a pöcköt, mert megint taccsra vághatom a rendszert, és annyit azért nem ér nekem az a vinyó.

    Szóval mielőtt végleg tönkremenne, szeretném az adatokat a wd-re menteni a 2. sz-ú rossz samuról, ha ez még lehetséges. Gariban kicserélnék a samu-t amúgy.

    Tud vki vmit segíteni? :U :F

    :R

  • nfsu17

    veterán

    SIKERÜLT!!

    Levettem a jumper-pöcköt, rackbe be, majd lemezkezelőben csináltam egy-két lépést, és már fel is ismerte. És gyorsan toltam át mindent wd-re. Sikerült is. Ezután formáztam, és ugyanúgy zörög, köhécsel, kattog, minden baja van. Viszem vissza, meglátjuk mi lesz.

    Köszönök mindent. :R

Új hozzászólás Aktív témák