Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    Üdv!
    Átfogó kérdésekkel fordulnék hozzátok.
    Mi a különbség a G4**, G6**,G8**,i3,i5,i7 processzorok memóriakezelésében?
    Jelenleg egy B75-Pro3-M Asrock lapom van,benne egy G440-el. A memóriám 1333mhz-es Kingmax,viszont csak 1066-on pörög.ezt tudom,hogy ezt csinálja aproci a memóriával gyárilag és ezen változtatni nem lehet.

    Viszont mi lesz,ha erősebb procit rakok bele? És mi van,ha például egy K-s procit rakok a lapba és veszek mondjuk 1866mhz-s ramokat(mert a lapom ezt is kezeli)? Akkor leszabályozza a memóriákat 1333mhz-re,mert csak addig kezeli a proci a DDR3-at?
    És mi van,ha egy nem K-s procit(pl i3-2100) rakok a lapba az 1866mhz-s ramok mellé?Tudom majd a ramokat futtatni 1866-on,amire gyárilag képesek,vagy nem?

    További kérdésem,hogyha olyan vad ötletem lenne,hogy ebbe a deszkába K procit rakok,akkor tuningban milyen lehetőségeim lennének? Lennének egyántalán?

    valamint azt tudom,hogy a K-s jelzésűek tuningra valók,az S pedig csökkentett órajelű és fogyasztást jelent.De mit jelent a T és mit jelent a C betű ?

    Bocsánat,ha fárasztó,vagy hülye kérdések,de nekem nem egyértelműek,kerestem is a neten,de nem nagyon láttam választ. :U

Új hozzászólás Aktív témák