Új hozzászólás Aktív témák

  • garcia66

    tag

    Sziasztok!

    Sikerült múlt hét csütörtökön megvennem az RV509-es gépet, de csak tegnap óta tudom tesztelni - tök béna vagyok a telepítésekhez, ezért azokat nem én csináltam, így arról nem is tudok semmit mondani.
    Tehát a gépről: szép, bár nekem még barátkoznom kell a színével, mivel fekete volt az elképzelésem.
    Tényleg csillog egy kicsit a képernyő, de megnéztem a kollégáim gépeit, és azok is csillognak, - épületben nem zavaró. A beláthatósági szöge is megfelelő - nem osztom a másik fórumon megjelent megállapítást (bár nem egyformák vagyunk - szerencsére). A billentyűzet nekem megfelelő, könnyen lenyomható.
    Tegnap kb, 6 órát játszottam egyfolytában a CoD Modern Warfare 2 játékkal. Ezzel a melegedést, ill. a gépet is teszteltem. Az egyik kollégám laptop hűtőt (nem tudom, hogy ez e a pontos neve, a gép alá rakják) használ, de az említett játéknál is igen meleg a gépe. Bár az is igaz, hogy abban i7-es proci van. Tehát a Samu minimálisan melegedett, és ez így volt egész nap (tegnap kb. 12-13 órán keresztül játszottam/ismerkedtem a géppel). Az is mondhatom, hogy nagyon halk a gép, és láttam rajta állítási lehetőséget is.
    A fórumon többen kérdezték, hogyan lehet aktiválni/tesztelni a web kamerát. Az "okosok" szerint csak használatkor (pl. messenger) lehet állítgatni, vagy ha rak rá az ember egy progit - nekem a ManyCam-ot ajánlották.
    Most úgy érzem, hogy jó vételt csináltam, mivel teljesen elégedett vagyok a géppel, legfeljebb csak az bánthat, hogy egy csomó dolgot soha se fogok kihasználni rajta :DD
    Tehát köszönöm mindenkinek, aki segített a választásban.
    Igen, majdnem elfelejtettem: a Samsung oldalán regisztrálva + 2 hó garit adnak.
    Üdv.

    "A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

Új hozzászólás Aktív témák