Új hozzászólás Aktív témák

  • lpmorpheus

    csendes tag

    SAMSUNG 961BF Beszámoló

    December utolsó hetében rendeltem egyet az egyik online áruháztól, mert náluk volt raktáron azonnal. Izgatottan bontottam ki másnap, amikor hazahoztam. A monitor valóban nagyon szép, és forgatható is 90°-ban. Azonban rögvest szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy jó pár szubpixelhibával rendelkezik a kijelző. Másnap vittem is vissza, még ott helyben ellenőrizték is a boltban, illetve hoztak is rögtön egy újat, amit ott helyben kipróbáltunk. Azonban ez a készülék is több pixelhibával rendelkezett. Sajnos, több darabjuk már nem állt rendelkezésre, így inkább visszakértem a pénzemet.

    Ezután úgy döntöttem mégsem mondok le még erről a típusról, és január első hetében több boltot is felhívtam, de mindannyian csak január végére tudták ígérni a típust. Majd mondván, hogy a remény hal meg utoljára ismét megrendeltem egy teljesen más cégtől ugyanezt a típust, amit ma hoztam haza, és reménykedtem, hogy gondtalanul élvezhetem a szép színeit. Csalódottságom nem szűnt meg ugyanis a monitor jobb felső negyedében 4 darab teljesen kiégett pixel szúrta ki a szemet. Úgy tűnik ez a típus egy szériahibás SAMSUNG. :( Nem értem mi az oka mindennek, de talán még negyedjére is megpróbálok egy cserét. Tudjátok, a reményhal meg utoljára! :))

    [ Szerkesztve ]

    https://en.wikipedia.org/wiki/A_Life_on_Our_Planet

Új hozzászólás Aktív témák