Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz csab2 #55543 üzenetére

    Nagyon nem tudok mit mondani, mert sajna nem jár havonta más erősítő+hangfal a kezeim között, amiket meg hallgattam az elmúlt időszakban azok bőven 200k feletti kategória :D
    Magamtól 50k-ért nem venném meg, ha nem ajándékba adták volna, főleg mert amazonon most 100 dollár körül van akcióban, és használtam 30k körül beszerezhető, de ettől függetlenül az 50ezres árához képest is meglepőn jól szól, ezt írják is sokan Amazonon, és tényleg igaz, viszont miért fizetne az ember 50k-t ha megveheti 30ért is? :D

    De hogy írjak is róla valami konkrétat.
    Hangok alapvetően jók, kis beállítgatással kifejezetten szépen szól, alapból a középső hangok hiányoztak, de párom Amazonon olvasgatott pár reviewot és beállítást, és az alapján nyomkodta, és most határozottan jól szól.
    Hangos, 50 a max hangerő, alapból 20ra áll be mikor elindul, és max 25n használjuk napközben, este 15 körül.
    Ami nekem fontos, nem recseg, nem ropog, nem akar szétesni, és nincs doboz hangja (ettől tartottam nagyon, mert azért nem túl nagyon a hangszórók benne, hiába van 4)
    Ami rettentően tetszik, bluetoothon keresztül telefonról lehet lejátszani rajta, gyakorlatilag nálunk bárhol a lakásban.
    Meglehetősen jól néz ki, szinte észrevehetetlen és elegáns a TV alatt, és a led benne jól látható, de nem világít túlságosan, kellemes tompa fénye van.

    Ami nem tetszik,
    Alapból nem adtak hozzá optikai kábelt, ez meglehetősen olcsójános húzás, főleg hogy pár100 forintos tétel, és amit adnak alapból kábelt azzal persze nem működik a TV, ami nem lenne baj, ha nem mindkettő termék F szériás 2013as lenne.
    Bluetoothon keresztül csatlakozva a TVre ment a TV távirányítójával, viszont miután optikai kábelt kapott már nem, és ez idegesítő nagyon, főleg mert így nem is kapcsol ki azonnal mikor a TVt kinyomom, csak X idő után magától.

    Lényeg a lényeg, spóroltam 200k-t, mert bőven jól szól ahhoz, hogy pár évig ne akarjak házimozit kiépíteni, mert filmezéshez és zene hallgatáshoz is megüti a mércét.

    Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

Új hozzászólás Aktív témák