Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    válasz BBéci #49 üzenetére

    Hogy kinek mi látszik velem kapcsolatban és mi nem, az nem biztos, hogy egyezik a véleményeddel.
    Nekem az látszik veled kapcsolatban, hogy vagdalkozol méregdrága cuccokkal, és ezzel próbálsz itt valami hatalmas tudás birtokosának látszani. De mint már többször is kiderült, lövésed sincs egy csomó dologhoz, messziről jött ember meg azt mond, amit akar. Tudod, a papír mindent elbír. Az internetes fórumokon meg nem ritkák a nagyotmondó emberek.
    Tudod, aki arra gyúr, hogy lehetőleg a legolcsóbb tévét vegye meg a saját igényszintjén, az a büdös életben nem fog olyan cuccokba beruházni, amikkel itt sokszor előjössz. Hidd el, hogy inkább a magazinokba valók ezek a véleményeid, mert szerintem itt többeket idegesít a nagyzolós és fennhéjazós eszközök emlegetése.
    Nekem csupán annyi fogalmam van a HD hangokról és a házimoziról, hogy megvannak a megfelelő eszközeim hozzá, de még csak véletlenül sem verem a mellemet ezekkel. És ugyebár itt tévéről van szó, nem komplett házimozi rendszerről, csak te szereted ezt mindig elfelejteni.

    PS: a méregdrága relatív fogalom. Van, akinek már +20-30 ezer is rettenetes többletet jelent (nem magamra gondoltam, de ez vehető ki egy csomó hozzászólásból).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák