Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz sandró60 #112548 üzenetére

    Igen, beüzemeltem. Csak próbálgatom inkább még. Amikor működik, akkor nagyon jó, árához képest nagyon korrekten szól, zene is jól szól rajta és teljesen szinkronban van a tévével. Viszont azt nem értem, amikor a telefonnal összepárosítom, akkor minden alkalommal amikor a telefonon elindítom a bt-t, azonnal átveszi a hangot és egyből elindul a zenelejátszó, szól a fejhallgató. De ha telóról leválasztom és a tévével párosítom, akkor jól működik, de amint kikapcsolom a fejhallgatót vagy a tévében a hangkimenetnél a bt fejhallgatót kikapcsolom, akkor macerás feléleszteni a kapcsolatot. Nem elég a fejhallgatót bekapcsolni és a hangkimenetet bt fejhallgatóra váltani, be kell menni a bluetooth fejhallgatók menürészbe és rá kell kapcsolni újra a tévére. Mutatja hogy párosítva van, de amíg nem kattintok rá újra, addig nem küldi ki a hangot. Ez így normális, mindenkinél, minden fejhallgató így működik a tévével?
    Picit hosszú és macerás írás, de azért remélem érthető mit akartam írni :)

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák