Keresés

Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Koga777 #22915 üzenetére

    wipeokat csináld meg.. nightly nem stable, vannak ilyenek sajnos. Ha wipe után is ezt csinálja tedd fel az egyel-kettővel előtte levő verziót..

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

  • D1L1ZS

    őstag

    válasz Koga777 #22915 üzenetére

    Ha így csinálod, akkor jónak kell lennie:

    Odinnal JVR stock romot reparttal, majd mikor feláll a rom formázd meg a belsö sdt, másold fel a CM7et. Majd semaphore 1.6.0 JVR odinnal feldob ( itt mar nem kell repart es auto reboot sem) majd akksi ki be majd recovery. Ott wipeolj mindent a mounts and storage menuben: format system, cache, data, datadata, advancedben a dalvik cachet. Majd visszalèpve wipe cache partition es wipe data factory reset. Es vegul install zip from sd card, chose zip. Ha kész restart. Majd ha feláll a CM, vissza recoverybe és install zip from sd card, chose zip és tallózd be a google appokat, majd ha ez is kész resart system now. Ha a market FC vel elszállna akkor menj be a telefon beállításaiba, ott language & keyboard és állítsd be a nyelvet English (United States/ (US))-re, akkor is ha esetleg már az van beállítva!

    Jah még annyit, h én a 140-es nájtlival kezdtem, de ma felraktam a 143-at mindenféle wipe nélkül a 140-esre...Semmi FC, hiba nincsen...CM settings sem fczik...

    Én így csináltam és tökéletes...

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

Aktív témák