Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    válasz qltsar #1896 üzenetére

    AOD nincs napi program 9-10 óra közt bekapcsolom nincs minden baromság használva. Napi program kisebb eltérésekkel azonos. Jó időben elmegyek 20 - 25 km kerékpározás 15 órakor indítom a műsort. 17 körül haza megyek ebből 1 óra a kerékpározás. 18 óra környékén kikapcsolom. Rossz idő esetén 7 km gyalog idő intervallumok megegyeznek. 2 napot ezzel a használati móddal alig bírja ki. Amig nem frissítettek pár napja bő három napot kibírt és nem jajveszékelt töltőért. Ma még haza sem értem már töltő után sivalkodott. Megvettem 2 napig jól mutatta az edzés térképet azaz a teljes kijelzőt használta 3. nap a program végén már csak 5 forint nagyságú volt a térkép és a mai napig 5 ft nagyságú . Volt vagy 10 újra telepítés meg számlálhatatlan újra indítás, volt most 2-3 indítás whipe chace ból. Dióhéjban ennyi. Január óta. Akkor cserélte a T 5 ösről hatosra. Nem rühellenén vissza vinném. Csupán ennyi a bajom. Mint írtam, ha valami jó elismerem, de ha sz@@r valami azt is leírom. Bocs, de én ilyen vagyok. Sajnos van tapasztalatom az exifos és a snapi fényévnyi különbségéről.

Új hozzászólás Aktív témák