Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    válasz scalpal #405 üzenetére

    LÁSD A SZOVEGBEN:

    - Ti melyiket vennétek 10.1 vagy 10.1v?
    10. 1 AZAZ P7500

    - Melyiknek jobb a támogatottsága?
    10. 1 AZAZ P7500

    - Az igaz, hogy a v-s csak vodánál kapható?
    IGAZ

    - Szerintetek az működhet 3G netezésre, hogy veszek egy sima WIFIs verziót, amire rárakok egy külső USB-s 3G modemet vagy felejtős? Keresgéltem guglin, de nem találtam semmi hasznos infót.
    NEM MŰKÖDIK.

    - Van olyan verziója, amiben van microSD foglalat?
    NINCS.

    - Hol érdemes megvenni az eszközt? T-Mobile-nál 148e körül meg tudnám venni pontokkal. Nem szeretnék hűségidőt, stb... Vagy inkább e-digital és barátai?
    AHOL OLCSÓBB A GYÁRI GARANCIÁVAL.

    - Olyan mobil netet keresnék hozzá, ami feltöltőkártyás és él mondjuk 1 évig is akár, csak a letölthető mennyiség csökken. A Telenoros csomag nem biztos, hogy a legjobb, mert nem mennyiséget néz, hanem időt, ami nem tükrözi a forgalmat.
    ERRE NEM TUDOK MIT MONDANI.

    - Ha megveszem a T-Mobile-nál a 3G-s verziót, az gond nélkül használható Vodás mobilnettel?
    NEM NEHÉZ FUGGETLENITENI.

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

  • Varszegig

    veterán

    válasz scalpal #405 üzenetére

    "Olyan mobil netet keresnék hozzá, ami feltöltőkártyás és él mondjuk 1 évig is akár, csak a letölthető mennyiség csökken. A Telenoros csomag nem biztos, hogy a legjobb, mert nem mennyiséget néz, hanem időt, ami nem tükrözi a forgalmat."

    Ilyen a T-mobil domino web pl, én azzal használom. Telenornál nincs ilyen, csak a djuice reload net, de a telenor netje most minden csak nem használható. Vodát nem tudom

Új hozzászólás Aktív témák