Új hozzászólás Aktív témák

  • GödiAli

    tag

    válasz LSL1337 #444 üzenetére

    Ne haragudjatok, de szeretnék kész érveket hallani, mert egyre inkább nem látom értelmét a 7500-nak, hogy miért? Mert 90-ért találtam pár napos független gyártói garanciás 7100-at, de nem csak az ár ami megfog. Egy óra alatt simán át lehet alakítani 7500-ra. Itt a link a 3.2 rom-ról. Ráadásul ahogy olvastam tökéletes kernelt írtak hozzá, így a proci stabilan megy 1.4 GHz-en. Így már nincs akadás 1 pillanatra sem. Persze ezt meglehet csinálni a 7500 is. Viszont így már a 2 gép ua, sőt mivel a 7500-as kernelét írták rá ezért minden 7500-nak ismeri fel. Igaz vannak bugok a romban mivel mindenképp megakarják oldani róla a telefonálást, és ha jól olvastam a 7500-on már majdnem sikerült is, de én meg ezt nem telefonnak szánnám, viszont a többi funkció tökéletesen működik. Külsőre nekem is jobban tetszik a 7500-as, de nem tudom hogy megér e -3mm + 30-40e ft-ot. Ezért ismét megkérdezném még így is azt mondjátok h csak a 7500-as, hozzáteszem én nem értek a tab-okhoz, sosem volt sosem néztem, és most is csak pár órát foglalkoztam vele. Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

Új hozzászólás Aktív témák