Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz ForRedGlory #1 üzenetére

    ma tobbszor megneztem a kepet... azon kivul, hogy ez konretan meg csak egy ujabb photoshop verzio szerintem, nem erre szamitok.
    Nem lenne szabad nagyobbnak lennie mint sgs2-nek (1-2millimeter nem szamit) amit meg lehet oldani, csak a fizikai gombot kell elhagyni.

    Hardveres oldalon meg az a "baj", hogy a mostani elerheto quad procis chipsetben meg ugyanaz a gpu van mint sgs2-ben, es a mali400-ast mar most is tobb mobil gpu meghaladta...ha a samsung csucson akar maradni, akkor szerintem nem eleg a quad proci meg 2giga rammal sem, mert igy fel ev mulva mar sanszos, hogy sok kinai gyarto verni fogja specko alapjan is...olcsobban. HD kijelzo (720p) boven megfelelo lenne, de ha pentile akkor nemtom. meg kell majd nezni. Ha rgb lesz, akkor siraly, csak a beegest lenne jo vegre megszuntetniuk.
    meglatjuk majd mi lesz a vegen, de elegge titkoljak ahhoz, hogy remenykedni lehessen valami igazan utosben ami miatt ismet egy evig a legcsucsabb keszulek lehente.
    Az mas kerdes, hogy van-e ertelme. Egyertelmuen nincs logikusan vegiggondolva, de ugyanez volt tavaly sgs2-vel is (talan meg most sincs igazan ennek sem ertelme, mert 1mag is elegendo pl. mindenhez jelenleg...ics-n sem latszik attores) megis eladtak tobb mint 20milliot eddig amit nem sok mas keszulek tud megkozeliteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák