Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz zzola #16 üzenetére

    A töltő részével egyetértek. Sima szivatás a kihagyása. Évről évre gyorsul a töltés. Eltérő szabványok, PD, Nem PD, Gan töltő vagy sem.... és lehetne sorolni.
    Sokan nem értenek hozzá. Vesznek valamilyet (vagy használják a régi valamilyen telefon után maradt) töltőt, és pislognak, mint a vett malac, hogy miért nem tölt normálisan, miért melegszik......
    Átlag Józsefnek fogalma sincs (és nem is kell, hogy legyen) az ilyen technológiák működéséről.
    Régebben ott volt a dobozban, azzal töltötte, most meg menjen és válasszon megfelelő töltőt ha tud. Ha nem majd az üzletben az eladó megmondja hogy melyikkel jár a legjobban (mármint az eladó ;) )

    [ Szerkesztve ]

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz zzola #16 üzenetére

    Azért mert neked felesleges másnak még nem az. A gyártók egyoldalúan eldöntötték, hogy ez nem kell a dobozba. A userek egy részének nem is kell, a másik fele meg le van szarva. Az adapter szabványok folyamatos fejlődése mellett nem fogja sokáig bírni az se. n most vettem új Xiaomit amihez kaptam egy 67 wattos adaptert. A tavaly vásárolt GAN töltő kb 30 wattal tölti pedig nagy betűkkel rajta van hogy 65 watt. Szóval jobb, mint a semmi, de nem használom ki a hardver adta lehetőségeket. Na meg ha most mondjuk épp jó is az egyik márka teloihoz másik márkánál valszeg már nem lesz az. Ki van ez szépen találva, hogy a user szívjon vele.
    Még egy a töltőfejhez: Miért vannak otthon hegyekben az adapterek? Állítólag már nem kell évente cserélni a telot. Aki ritkán cserél hogy áll hegyekben az adapter? A régi szabványos usb adapterek szart se érnek egy új telohoz. 5 wattal én max kényszerből töltők. 2-3 évet gyorstöltéssel is kibír az összes akku. Aki meg sűrűn cserél telot és tényleg sok az adaptere azt meg hagy ne sajnáljam már.
    Nálam is sok az adapter, de nem teloé egy se. Router, noti, beltéri, külső vinyó meg az össze többi kütyü ami van. Érdekes hogy ezek miért nincsenek szabványosítva? Pedig ez dobna sokat az egészen.

    A Bt fülesek nálam nem használatosak, de aki használja őket a családban az max évente cseréli. Ha szerencséje van akkor gariban. Nekem ritkán kell arra meg pont elég a vezetékes is. És látom hogy csak a szenvedés megy vele. Persze 50-100k-ért már van ami még jó is lehet, sajnos nekem nem gyémánttal fizetnek a melomért.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák