Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz Capella #751 üzenetére

    "Én itt ezen a helyen vártam volna a 3 opciót, ami közül választani kellene, és az energiatakarékost gondoltam a fullosnak, így a light nekem hiányzott. :B :))"

    Igen, régebben 3 is volt (Fold/Flip4 óta van ez az új kettős opció :K ).

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz Capella #751 üzenetére

    Kicsit hülye a magyar nyelv a telefonban, én emiatt sem használom, ha bármi hiba lép fel angol nyelven sokkal egyszerübb neten megtalálni a megoldást valamint beállitásokat és egyebeket csekkolni. :)
    Igen 2 energiatakarékos opció van. Ami simán az akksi menüjében van az ugyan az ami eddig is volt a telefonokban csak most nem választható opció van hanem te tudod megszabni jópár dologban egyesével min spóroljon vagyis ez a hagyományos energiatakarékos mód. A másik pedig ahogy irod egy menüvel beljebb a teljesitmény profiloknál, ez újdonság régebbi telefonokon nincs, fold és flip4 vezette be. Ebben van, angolul a Standard és a Light (magyarnál energiatakarékos)... Ez (light vagyis energiatakarékos) gyakorlatilag optimalizáltabbá teszi a telefont úgy hogy te nem veszel észre szinte semmit mégis kevesebbet fog enni. Játékokra nincs kihatással, ugyanakkor ha benchmarkolod látható hogy picit visszavesz, de még igy is toronymagasan az S22 ultra szintje fölött marad a telefon plusz jócskán dob az akkuidőn persze attól függően mit csinálsz a telefonnal. Emiatt új, ez nem az általad irt energiatakarékos funkció ahol a telefon érezhetően butul ha energiatakarékra rakod illetve koxon megy ha magasra...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák