Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    Napokban írtam, hogy az S23U szerencsétlenül esett és hogy a kijelző a hajlításnál kapott majd jött a pókháló. :O Több helyen érdeklődtem, a legolcsóbb a Samu szervíz, Oktogon vagy Nyugati. 108e pénz + hozzá az akksi, mert elvileg úgy jön csomagban, szumma 119e a vége + marad a gyári gari.
    Ha kész, megírom a végeredményt, elvileg rendelés alatt a cucc, a héten megjön, max köv. héten adom át nekik.

    A szervizes emberkét kérdeztem, hogy mit javasol kijelző védelemre, köztük ezt a whitestone-t is megérdeklődtem. Röviden annyit mondott erre is, hogy lutri, ha úgy esik, akkor az sem ér semmit és higgyem el, látott már rengeteg telefont + védelmet, de egyik sem biztos.

    Picit szkeptikus vagyok, mert nem mindegyik ejtés ugyanaz, sőt, nem hatnak azonos erők a telóra, szóval bármit mondani nehéz.
    Ettől függetlenül ali-ról rendelek rá üveget és megpróbálok még jobban vigyázni rá és az ilyen helyzeteket elkerülni.
    A biztosítás meg külön macera, de ezt már tárgyaltuk...ahol jó lenne, ott 60e az éves + 40e az önrész, a kijelző csere pedig 120...persze abban a szolgáltatásban lehet akár beázás, lopás elleni is, átgondolandó...bocs, hosszú lett. :)

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák