Új hozzászólás Aktív témák

  • mhydas99

    tag

    válasz AtHoS #401 üzenetére

    Ezt a 3 dolgot leszamitva, amit irtam hibakent az S21re egyebkent tokeletes. Ezelott P20 Prom volt nyilvan ott egyik fent emlitett problema sem volt jelen. De Huaweieim voltak 6 even at a P6tol kezdve es nagyon megszerettem a markat. A legkivalobb telefonokat ok gyartottak a csucsban android fronton, sajnos ellehetetlenitettek oket ezert valtottam.
    Nwm utom amugy az allitasaim. Tererom az esetek 90%ban van, igaz sokszor csak 1 bar a 4bol ezert is szivja az akksit. Ha alig hasznalom akkor birja nap vegeig de az ritka mert rendesen hasznaloma telwfont uvyhogy tulnyomo reszt nem eleg az akksiido. 5g szempont volt mikor valtottam, ha mar csucsot veszek legyen benne, de annyira nyirja az akksit hogy legtobbszor 4gre allitom csak. Ha nagyon fontos az ido es a letoltesi sebesseg akkor arra a kis idore 5gre valtok. Nem utottem egy allitasom sem csak felvazoltama problemaim a telwfonnal kapcsolatban. Amugy minden masban tokeletes. Remek es fluid kijelzo, szamomra tokeletes kamera, havi frissitesek porgos rendszer. Nekem ennyi eleg. Haaz akksiidovel jobban banna a szoftver es/vagy hardver akkor meg nem igazan lenne vele problemam.

Új hozzászólás Aktív témák