Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Bencom ™ #3747 üzenetére

    mondjuk név és kinézet adása a karakternek?:) respawn pontokkal minden pályán?

    *** OL 2.0 ***

    megpiszkáltam picit a trader_barman.ltx et (kb visszaállítottam 1.33mas állapotra kivéve az artifactokat, azt magasabbra tettem mert nem volt kedvem Sakharovot is átműteni). meg .006ra raktam fel, amit mindenkinek _nagyon_ ajánlanék. papíron ugyan csak multis újítások voltak benne, gyakorlatilag a respawnt is erőteljesen megdolgozták (meg volt 1-2 fizikával kapcsolatos bugfix, meg a memkezelésbe is belenyúltak... a Barba belépést is picit megdolgozták). nos, ismét élvezhető lett a játék mellékhatásként:)

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • válasz Bencom ™ #3747 üzenetére

    Markedtwo? :D
    Simán lehetne csinálni egy mmofps-t, vannak frakciók célok questek. Persze ezekhez nem egy ilyen betöltögetős módszer kellene hanem folyamatosan streamelt pálya.
    Frakciók: pl kezdesz Freedomként a bázisukon és onnan kapsz questet a Duty ellen. De ezzel együtt jár az is hogy a két bázis között legyen egy nagyobb csatatér.
    Quest generátor végtelenítve, hozd el ezt-azt, ölj meg xy. Ha meghalsz veszíted a cuccaidat/ vagy egy részét x% eséllyel, és megkapja az ellenség vagy aki előbb felveszi.
    Frakcók: Freedom, Monolith, Loner, Bandit, Militarty, Ecologist. Persze ezeket egyensúlyban kell tartani. Olyan területszerző/megtartó háborúk lennének, vagy a békésebb frakciók csak gyűjtögetnének és kereskednének esetleg egy egy event erejéig vagy valami különleges időzített questig harcolnának is.
    Aztán mehetünk lefarmolni tucatnyi bloodsuckert a csápjaikért, mert kell a pénz a fegyóra :D

    Jólvan hagyjuk, felébredtem. Senki nem lenne olyan állat hogy ilyen játékot megírna.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák