Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Bencom ™ #3691 üzenetére

    egyik vinyóról még talán vissza lehetne menteni, a másikra felülírtam a partíciót, szal nem hinném... és azon van az OL2.0 mentésem... bár igen, egész jó:DDD

    kedvenc fegyverek:
    - Vintar SSC: all around sniper, közelharcra alkalmatlan, de urban környezetben átmeneti fegyvernek tökéletes
    - Dragunov: pontos, nagyot üt, csak sinperkedni, de arra tökéletes
    - Tunder: közelharcra ez az egyik fegyver amit használok. univerzális darab, vész esetén páncéltörő/sniper lőszerrel akár sniperkedni is lehet vele.
    - VLA special: Tundernél pontosabb, halk és nem szúrnak ki vele. éjszakai missziókra városi harcban szoktam néha használni
    - GP37: pontos, univerzális, amíg nincs FT200Mem általában ezzel futkározok
    - FT200M: gránátvető közelharcra, célzás nélkül is pontos, célozva pedig sniperkedésre is alkalmas... imádom.
    - Tunder 5.45: ha már vissza kell menni a korai pályákra, ezzel szoktam menni

    vért:
    - tourist suit: könnyű és sokat cipelhetsz, olcsó javítani
    - wind of freedom upg: nagyon könnyű, olcsó javítani, ehhez képest egész jó védelmet ad jópár dolog ellen
    - Military 9: a kedvencem... nincs ugyan kék éjjellátó benne (kiv ol2.0ától), nagyon jó védelem mnden ellen és gyrs mozgás
    - Exo: amikor kell a málha...;>
    - ecologist S99M: kellemes védelem, anomáliák ellen remek, kék éjjellátó, baromi drága javítani.(
    - SEVA suit: átmenet a military és az ecologist S99M között. innentől ezt is imádom. baromi drága javítani:(

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák