Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz - = Zk = - #3681 üzenetére

    1. az dragonov, bár egyes helyeken dragunovnak írják, de úgy mint te, sehol.
    2. Akárcsak a Vintar BC, a dragonov is megtalálható a hadiraktárakban a freedom bázison (előbbi az egyik barakkban van töltényekkel együtt, az utóbbiért meg kell ölnöd egy őrt fenn valamelyik toronyban, van egy pár, töltényt szerezni bele már kicsit húzósabb)

    3. Pls ne csak write onlyban, nem olyan rég már szinte az összes kérdésedre le volt írva a válasz,
    4. Attól hogy hatszor megkérdezed ugyanazt fél óránként, nem lesz több esélyed rá hogy hamarabb választ kapsz rá.

    5. A mentés azért van hogy használd, ha nem mentesz, az már csak a te bajod, én is volt hogy elfelejtkeztem róla, ráadásul még az automata mentésem is elcsesződött, és kb egy héttel ezelőtti állásról kellett folytatnom, igaz hogy ideg voltam, de nem kezdtem azon filózni, hogy hogy lehetne csítelni, meg nem írtam be hússzor a fórumra, hogy de béna vagyok, valaki oldja már meg helyettem.

    Szerintem mikor egy játék már arról szól hogy milyen kódok vannak hozzá, meg hogy lehetne azt, akkor már rég nem játék, hanem valami szánalmas önámítás....

    Az árak átírását meg visszább megtalálod.

    Athlon: nem kevés azért az az 5-6K (vagy mennyi) egy minigunért? :U azért már ez is nagyban lerontja a játékélményt, szerintem simán csalásnak számít, úgy meg mi értelme? Korrigálni lehet az árakon, de ha leveszed kevesebb, mint tizedére, hát azért az már színvonaltalan.... persze mindenki úgy játszik, ahogy akar, de ennyi erővel legkönnyebb fokozaton trainer és god módban is nyomhatná, kb ugyanaz lenne a játékélmény.... :U

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz - = Zk = - #3681 üzenetére

    barman ad el. meg az egyik arc a duty bázison. meg egy arc a freedomnál is.

    egyébként találni is lehet, lith sniperek red forestben mindkét fajtát használnak.

    azt pedig párszor leírtam, hogy miért ne használj trader modot OL 2.0 mellé.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák